Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 245/35 R21 96V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter245/35 R21 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779053917
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  175,2 €

Цена по парче

175,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот