Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 245/35 R18 92V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter245/35 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779054716
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  136,8 €

Цена по парче

136,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот