Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 235/55 R20 105V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter235/55 R20 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779270840
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот