Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 235/50 R17 100V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter235/50 R17 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779054709
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот