Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 235/30 R20 88V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter235/30 R20 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
235
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999056259
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  254,1 €

Цена по парче

254,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот