Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 205/40 R18 86V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter205/40 R18 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082548
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  142,5 €

Цена по парче

142,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот