Споредете до 4 продукти:

Gripmax Stature M/S 235/45 R20 100V

Gripmax

Gripmax Stature M/S235/45 R20 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779120800
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  246,3 €

Цена по парче

246,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот