Споредете до 4 продукти:

Globestar Performer Clip 7.00 D12

7.00 D12
Globestar

Globestar

Globestar Performer Clip7.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Globestar
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
4792290015715

Највисока цена:  528,3 €

Цена по парче

528,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот