Споредете до 4 продукти:

Globestar GRI Green XLR 65 600/65 R28 154D

600/65 R28 154D
Globestar

Globestar

Globestar GRI Green XLR 65600/65 R28 154D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Globestar
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
D
EAN:
4792290023550

Највисока цена:  1.770,5 €

Цена по парче

1.770,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот