Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 8.15 D15

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS8.15 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
8.15
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8903635022480

Највисока цена:  377,9 €

Цена по парче

377,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот