Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 7.00 D12

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS7.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
8903635016120

Највисока цена:  444,8 €

Цена по парче

444,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот