Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yardmaster SDS 21x8.00 D9

Galaxy

Galaxy Yardmaster SDS21x8.00 D9

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Galaxy
Ширина:
21x8.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
EAN:
8903635017912

Највисока цена:  382 €

Цена по парче

382 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот