Споредете до 4 продукти:

Galaxy Yard Master 18x7.00 D8

Galaxy

Galaxy Yard Master18x7.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
18x7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8903635018315

Највисока цена:  69,2 €

Цена по парче

69,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот