Споредете до 4 продукти:

Galaxy XD2010 5.70 D12 93A2

Galaxy

Galaxy XD20105.70 D12 93A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
5.70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8903635027294

Највисока цена:  135,9 €

Цена по парче

135,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот