Споредете до 4 продукти:

Galaxy XD2010 10 D16.5

Galaxy

Galaxy XD201010 D16.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
EAN:
5707562458847

Највисока цена:  155,9 €

Цена по парче

155,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот