Споредете до 4 продукти:

Galaxy Workmaster R-1 10.0/75 D15.3

Galaxy

Galaxy Workmaster R-110.0/75 D15.3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
EAN:
8903635015123

Највисока цена:  144,7 €

Цена по парче

144,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот