Споредете до 4 продукти:

Galaxy Super Trencher I-3 29x12.50 D15

Galaxy

Galaxy Super Trencher I-329x12.50 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
29x12.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8903635018766

Највисока цена:  239,2 €

Цена по парче

239,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот