Споредете до 4 продукти:

Galaxy Super Industrial Lug R-4 480/80 D26 156A8

Galaxy

Galaxy Super Industrial Lug R-4480/80 D26 156A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
480
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635020202

Највисока цена:  766,9 €

Цена по парче

766,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот