Споредете до 4 продукти:

Galaxy Super Industrial Lug R-4 440/80 D24

Galaxy

Galaxy Super Industrial Lug R-4440/80 D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
440
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
EAN:
8903635012962

Највисока цена:  537,7 €

Цена по парче

537,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот