Споредете до 4 продукти:

Galaxy Super Industrial Lug R-4 400/70 D20 144A8

Galaxy

Galaxy Super Industrial Lug R-4400/70 D20 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
400
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635009153

Највисока цена:  519,2 €

Цена по парче

519,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот