Споредете до 4 продукти:

Galaxy Super Industrial Lug R-4 320/80 D18

Galaxy

Galaxy Super Industrial Lug R-4320/80 D18

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
320
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
EAN:
5707562458403

Највисока цена:  426,8 €

Цена по парче

426,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот