Споредете до 4 продукти:

Galaxy Special Turf R-3 41x18.00 D22.5

Galaxy

Galaxy Special Turf R-341x18.00 D22.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
41x18.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
EAN:
8903635021452

Највисока цена:  665,4 €

Цена по парче

665,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот