Споредете до 4 продукти:

Galaxy Skiddo R-4 12 D16.5

Galaxy

Galaxy Skiddo R-412 D16.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
EAN:
8903635015383

Највисока цена:  220,5 €

Цена по парче

220,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот