Споредете до 4 продукти:

Galaxy Skiddo R-4 10 D16.5

Galaxy

Galaxy Skiddo R-410 D16.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
EAN:
8903635018117

Највисока цена:  147,7 €

Цена по парче

147,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,98 €

Назад кон врвот