Споредете до 4 продукти:

Galaxy Portmax 18.00 D33

Galaxy

Galaxy Portmax18.00 D33

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
18.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
33
EAN:
8903635013945

Највисока цена:  3.294,5 €

Цена по парче

3.294,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  98,6 €

Назад кон врвот