Споредете до 4 продукти:

Galaxy Portmax 18.00 D25

Galaxy

Galaxy Portmax18.00 D25

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
18.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
EAN:
8903635013846

Највисока цена:  2.490,8 €

Цена по парче

2.490,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  98,6 €

Назад кон врвот