Споредете до 4 продукти:

Galaxy Multi Tough R-4 500/70 R24 157A8

Galaxy

Galaxy Multi Tough R-4500/70 R24 157A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
500
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
157
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635011033

Највисока цена:  803,7 €

Цена по парче

803,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот