Споредете до 4 продукти:

Galaxy Multi Tough R-4 480/80 R26 160A8

Galaxy

Galaxy Multi Tough R-4480/80 R26 160A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
480
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635011637

Највисока цена:  912,4 €

Цена по парче

912,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот