Споредете до 4 продукти:

Galaxy Multi Tough R-4 460/70 R24 159A8

Galaxy

Galaxy Multi Tough R-4460/70 R24 159A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
460
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635021018

Највисока цена:  758,1 €

Цена по парче

758,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот