Споредете до 4 продукти:

Galaxy Multi Tough R-4 440/80 R28 156A8

Galaxy

Galaxy Multi Tough R-4440/80 R28 156A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
440
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635011040

Највисока цена:  803,7 €

Цена по парче

803,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот