Споредете до 4 продукти:

Galaxy Multi Tough R-4 340/80 R18 136A8

Galaxy

Galaxy Multi Tough R-4340/80 R18 136A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Galaxy
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635011026

Највисока цена:  518,7 €

Цена по парче

518,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот