Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow-TS 18x10.50 D10 80A3

Galaxy

Galaxy Mighty Mow-TS18x10.50 D10 80A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
18x10.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8903635018568

Највисока цена:  55,7 €

Цена по парче

55,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот