Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow-TS 16x6.50 D8 64A3

Galaxy

Galaxy Mighty Mow-TS16x6.50 D8 64A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8903635018513

Највисока цена:  32,7 €

Цена по парче

32,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот