Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 9.5 D16 92A8

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-39.5 D16 92A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635019268

Највисока цена:  202,5 €

Цена по парче

202,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот