Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 44x18.00 D20 124A8

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-344x18.00 D20 124A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
44x18.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635017998

Највисока цена:  736,3 €

Цена по парче

736,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот