Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 41x14.00 D20 120B

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-341x14.00 D20 120B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
41x14.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
B
EAN:
8903635005186

Највисока цена:  572,2 €

Цена по парче

572,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот