Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 29x12.50 D15

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-329x12.50 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
29x12.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
8903635016441

Највисока цена:  197,7 €

Цена по парче

197,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,98 €

Назад кон врвот