Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 27x8.50 D15 96B

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-327x8.50 D15 96B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
27x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
B
EAN:
8903635005162

Највисока цена:  133,3 €

Цена по парче

133,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот