Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 23x8.50 D12

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-323x8.50 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
23x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
8903635017974

Највисока цена:  82,3 €

Цена по парче

82,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,99 €

Назад кон врвот