Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 21.5L D16.1

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-321.5L D16.1

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
21.5L
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.1
EAN:
8903635016854

Највисока цена:  889,6 €

Цена по парче

889,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот