Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 19.5L D24

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-319.5L D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
19.5L
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
EAN:
8903635016434

Највисока цена:  905,3 €

Цена по парче

905,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот