Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 17.5L D24 139A8

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-317.5L D24 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
17.5L
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903635005537

Највисока цена:  736,5 €

Цена по парче

736,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот