Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 14 D17.5 135A2

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-314 D17.5 135A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
14
Конструкција:
D
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8903635013419

Највисока цена:  401,5 €

Цена по парче

401,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот