Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 12 D16.5 144A2

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-312 D16.5 144A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Galaxy
Ширина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8903635019237

Највисока цена:  320,7 €

Цена по парче

320,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25,55 €

Назад кон врвот