Споредете до 4 продукти:

Galaxy Mighty Mow R-3 10 D16.5 129A2

Galaxy

Galaxy Mighty Mow R-310 D16.5 129A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Galaxy
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
129
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8903635005544

Највисока цена:  245,5 €

Цена по парче

245,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,98 €

Назад кон врвот