Споредете до 4 продукти:

Galaxy LDSR 300 29.5 D25 216A2

Galaxy

Galaxy LDSR 30029.5 D25 216A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
29.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
216
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8903635029458

Највисока цена:  5.147,7 €

Цена по парче

5.147,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  92,6 €

Назад кон врвот