Споредете до 4 продукти:

Galaxy LDSR 300 26.5 R25 209A2

Galaxy

Galaxy LDSR 30026.5 R25 209A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
26.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
209
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8903635020516

Највисока цена:  3.152,4 €

Цена по парче

3.152,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,1 €

Назад кон врвот