Споредете до 4 продукти:

Galaxy LDSR 300 20.5 R25 193A2

Galaxy

Galaxy LDSR 30020.5 R25 193A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
20.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
193
Индекс на брзина:
A2

Највисока цена:  1.697,1 €

Цена по парче

1.697,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,1 €

Назад кон врвот