Споредете до 4 продукти:

Galaxy LDSR 300 17.5 R25 182A2

Galaxy

Galaxy LDSR 30017.5 R25 182A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
17.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
182
Индекс на брзина:
A2

Највисока цена:  1.206 €

Цена по парче

1.206 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,1 €

Назад кон врвот