Споредете до 4 продукти:

Galaxy LDSR 300 17.5 D25 193A2

Galaxy

Galaxy LDSR 30017.5 D25 193A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Galaxy
Ширина:
17.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
25
Индекс на товар:
193
Индекс на брзина:
A2
EAN:
8903635020486

Највисока цена:  1.765 €

Цена по парче

1.765 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот